مد و لباس

خوش تیپی و خوش لباسی با مطالب خواندنی وبلاگ مد و لباس

شال و روسري مناسب براي روزهاي گرم

 

در تابستان امسال دنيايي از رنگ‌ها و گل‌ها روي شال‌ها نقش بسته تا اين فصل گرم را براي‌مان خوش آب و رنگ‌تر كند، پيشنهاد مي‌كنيم بااين شال‌ها به استقبال تابستان برويد‌ تا هم حجابي كامل داشته باشيد و هم خنك شويد
 
برترين مجله اينترنتي ايران

با توجه به اهميت شال و روسري در چهره  بهتر است موقع انتخاب آنها دقت كنيد.  اگر به پوشيدن پارچه‌هاي طرح‌دار علاقه داريد ، بهتر است اين علاقه را هنگام انتخاب شال و روسري در نظر بگيريد. استفاده از شال و روسري طرح‌دار باعث آراسته‌تر شدن ظاهر شما خواهد شد.

هم خنك، هم زيبا

ويژگي اين شال‌ها در خنكي آن‌هاست. جنس اين شال‌ها به‌گونه‌اي است كه شما را خنك نگه مي‌دارد، ضمن آن‌كه به‌دليل داشتن گل‌هاي فراوان با هر رنگ لباسي تقريبا مي‌توانيد آن‌ها را هماهنگ كنيد. در مورد اين شال‌ها به‌دليل عرض و طول تقريبا زيادي كه دارند بايد در نوع بستن آن‌ها خلاقيت به خرج دهيد تا به‌خوبي روي سرتان بايستد و حجاب شما كامل رعايت شود.
  • حدود قيمت: 100.000 ريال


ابريشمي‌هاي ماندگار

اگر هميشه از خريد شال‌هاي ابريشمي به‌دليل آن‌كه روي سر نمي‌مانند و سريع ليز مي‌خورند، صرف‌نظر مي‌كنيد، بهتر است اين شال‌ها را امتحان كنيد. چيزي كه باعث مي‌شود اين شال‌هاي ابريشمي به راحتي روي سر قرار گيرند يك لايه پارچه نخي است كه زير آن‌ها دوخته شده، به اين ترتيب مشكل هميشگي ليز خوردن اين جنس شال‌ها و روسري‌هاي زيبا برطرف شده است و حجاب شما كامل مي‌ماند.
  • حدود قيمت: 250.000 ريال

سفيد بپوشيد

معمولا در تابستان همه خواه ناخواه از رنگ سفيد بيشتر استفاده مي‌كنند. در پيشنهادهاي ما هم مي‌توانيد شال‌هاي سفيد را با طراحي‌هاي زيبا و رنگ‌هاي شاد و شكل‌هاي متفاوت ببينيد.
  • حدود قيمت: 150.000 ريال

ايراني ايراني

امسال به جز شال‌هاي نخي، روسري‌هاي نخي هم به بازار آمده كه با تركيب‌‌هاي رنگي متنوع، جلوه‌اي زيبا دارند. ويژگي اين 2 روسري كه در اين‌جا معرفي شده، آن است كه گوشه‌هاي آن ساده نيست. در طرح آبي همان‌طور كه ملاحظه مي‌كنيد، سكه‌هايي گوشه روسري به كار رفته كه آن رازيبا تر نشان مي‌دهد. در طراحي اين روسري قرمز و مشكي از نقش‌هاي اصيل ايراني استفاده شده است. جمع و جور بودن، سبكي و خنكي اين روسري‌ها مطمئنا آن‌ها را پر طرفدار خواهد كرد.
  • حدود قيمت: 150.000 ريال

با مانتوهاي ساده بپوشيد!

همه ما در مواردي روسري‌هاي ابريشمي و ساتن به سر مي‌كنيم. ويژگي بارز اين روسري‌ها، طرح‌هاي متنوع هر كدام از آن‌هاست. نكته‌اي كه بايد در مورد اين روسري‌ها حتما به آن‌ها توجه كنيد آن است كه اگر طرح اين روسري‌ها شلوغ و تعداد رنگ‌هاي به كار رفته در آن زياد باشد، بهتر است با مانتوهاي ساده آن‌ها را استفاده كنيد. اگر روسري ابريشمي كه حاشيه مشكي و تيره دارد، سر ‌كنيد بايد آن را با لباس رنگ روشن هماهنگ كنيد.

نوشته شده در دوشنبه 1391/2/11ساعت 14:31 توسط aseman790| (0) نظر


آخرين مطالب
» <-PostTitle->
Design By : Teblog